Rychlý kontakt

Telefon:
+420 775 702 777
+420 777 344 453 

E-mail:
info@kuchynedvorsky.cz 
dvorsky@kuchynedvorsky.cz


Marek pekárek

 

 

 

 

 

 

 

           Kuchyně Kolín

Kuchyně Kolín -slevy až 40%                                         

Kuchyně Kolín-myčka zdarma 

Kuchyně Kolín-trouba zdarma 

Kuchyně Kolín-v.deska zdarma

Kuchyně Kolín-odsavač zdarma

Kuchyně Kolín-m.trouba zdarma 

Kuchyně Kolín-dřez zdarma

Kuchyně Kolín-baterie zdarma

Kuchyně Kolín-lednička zdarma

Kuchyně Kolín-montáž zdarma 

Kuchyně Praha-slevy až 40%

Kuchyně Praha-myčka zdarma 

Kuchyně Praha-trouba zdarma 

Kuchyně Praha-v.deska zdarma

Kuchyně Praha-odsavač zdarma

Kuchyně Praha-m.trouba zdarm 

Kuchyně Praha-dřez zdarma

Kuchyně Praha-baterie zdarma

Kuchyně Praha -lednička zdarm 

Kuchyně Praha-montáž zdarma 

Kuchyně Kolín

Kuchyně Nymburk

Kuchyně Praha

Kuchyně Praha východ

Kuchyně středočeský kraj

Pracovní desky-Kuchyně Kolín

Vhodný výběr materiálu na pracovní desku taktéž výrazně ovlivní vzhled kuchyně,ale především její odolnost a životnost.

1. Laminované desky se zakončenou přední hranou -tzv.postforming  -(nejvíce používané vzhledem k cenové dostupnosti).

Základním materiálem je dřevotřísková deska tl.38mm nebo-(28,50,60mm) potažená z horní a čelní strany jedním kusem laminátu.Hrany se zakončují laminátovou hranou nebo u některých dekorů ABS hranou.Může se také použít hrana kontrastní např.hliníková,3D hrana,nerezová,nebo masivní nákližky.K některým dekorům lze dodat zadní panel na stěnu kuchyně.

 

 2. Corian,Hi-macs,Hanex

Je propracovaná směs přírodních minerálů a čirého akrylátu.Je to pevná,masivní hmota s rovnoměrně rozloženou barvou a texturou v celém průřezu.Na dotek je teplý při jeho spojování nevznikají žádné spáry,vytvoří dokonale hladkou plochu,tudíž špína ani bakterie nepronikají do struktury corianu a proto je velmi hygienický.Případné poškození povrchu se snadno odstraní přebroušením.Ze stejného materiálu lze vyrobit i obklad a spoustu doplňků.Snadno se udržuje a i po letech si uchová atraktivní vzhled i vlastnosti a proto se nemalá investice do tohoto materiálu vyplatí.

3. Technostone a Silestone

Jedná se o drcený přírodní kámen spojený (cca 93% drcená žula a křemen a 7% převážně praskyřice,která vše drží pohromadě).Při spojování pracovních desek (např.do tvaru L) je třeba počítat s minimální spárou spoje.Tento materiál má lepší vlastnosti než přírodní kámen,povrch kamene je odolný proti vysoké teplotě,chemikáliím,oděru,poškrábání či pořezání.Velmi oblíbený materiál pro svůj luxusní vzhled a velký výběr barev.

4. Přírodní kámen

Nejvhodnější kámen pro výrobu kamenné pracovní desky je žula pro svou velkou tvrdost a dlouhou životnost.Nepodléhá ani působení kyselin jako je citron či víno a velmi dobře a snadno se čistí.

5.Masivní dřevěná deska

Dřevěná pracovní deska lepená z nastavovaných lamel v tl.40mm je povrchově ošetřena olejováním můžete volit mezi dřevinami: buk,třešeň,hevea,dub a akát.Povrchovou úpravu (olejování) je vhodné po cca 1 roce obnovovat.V celé své tloušťce se jedná o masivní dřevo a proto jej lze přebrousit a opravovat.Pozor však na dřeviny dub a akát,které obsahují třísloviny a proto je nutné dbát na obnovu povrchové úpravy.

6. Kompaktní deska

Je samonosný silnostěný vysokotlaký laminát,který je odolný vůči oděru,nárazům a je voděvzdorný.Používá se v tloušťkách 6,8,10,12 mm.

7. Skleněná deska LuxRaff

Tato speciální skleněná deska má povrch připomínající kůži,je velice odolná proti poškrábání a skvrnám a velmi dobře se udržuje.


Kuchyně kolín,Kuchyně Kolín sleva-30%,Kuchyně Kolín-dvířka,Kuchyně kolín-pracovní desky,Kuchyně Kolín-spotřebiče,Kuchyně Kolín-dřezy,Kuchyně Kolín-akce,Kuchyně Kolín-doplňky,Kuchyně kolín-levně,Kuchyně Kolín,Kuchyně Kolín-KD,Kuchyně Kolín-Kuchyně Dvorský,Kuchyně Kolín-slevy,Kuchyně Kolín-dotace na kuchyně.